Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:42


Witam

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem forum? przywitaj się z nami i napisz coś o sobie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

byju

  • Posty: 27
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 8:07
  • Lokalizacja: Zabrze

Witam

Post04 lut 2013, 10:50

Witam

Pierwszy mój post na tym forum ;) Miejmy nadzieję że portal będzie często aktualizowany.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Pozdrawiam
Byju
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

Re: Witam

Post04 lut 2013, 19:36

witam na nowym portalu.mysle,ze bedzie nam dobrze sluzyl i w miare szybko przekazywal informacje dla nas wazne.coprawda musze sie do tej strony przyzwyczaic co szybko chyba nie nastapi,gdyz nie jestem zbyt biegly w sprawach komputerowych.pozdrawiam adminow i zycze powodzenia.
Offline

Prezes

  • Posty: 93
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:21

Re: Witam

Post04 lut 2013, 20:07

Witam pierwszych użytkowników, jak na razie strona ma jeszcze mało zdjęć itp, ale to tylko dlatego że nie chcieliśmy wrzucać starych rzeczy a na nowe fotki i opisy znad wody musimy jeszcze trochę poczekać, strona będzie aktualizowana można by rzec dziennie, jeśli tylko administrator dostanie materiał to nie będzie z tym problemu.
W najbliższych dniach podane będzie sprawozdanie z Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego wraz ze zdjęciami, podane zostaną telefony służbowe osób funkcyjnych aby bezpośrednio porozmawiać z osobą zajmującą się w danym temacie.
Offline

MisterTwister

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 05 lut 2013, 19:51

Re: Witam

Post05 lut 2013, 19:58

I ja w tym miejscu chciałbym się przywitać.
W tym roku obiecałem sobie, że będę częstym gościem na łowisku. Licencja już wykupiona, nie mogę doczekać się wiosny.
Pozdrawiam Bernard z Zabrza.
Offline

Przewodniczący

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 08 lut 2013, 5:59

Re: Witam

Post08 lut 2013, 6:18

Witam wszystkich serdecznie na nowej stronie
Chciałbym podziękować jeszcze raz wszystkim za wybór mojej osoby na Przewodniczącego sekcji Lin na kolejną kadencję . Mam nadzieję ,że współpraca będzie nam się dobrze układała . Będziemy starali się na bieżąco informować o wszystkich wydarzeniach oraz o podjętych decyzjach . Liczymy również na aktywność z waszej strony na forum a także nad wodą , bo jest jeszcze wiele do zrobienia . Nowo wybrany Zarząd postara się spełnić wasze oczekiwania oczywiście w miarę możliwości . Chciałem również nadmienić , że w bieżącym roku nasza sekcja będzie obchodziła swoje 15-lecie istnienia .
Życzę wszystkim udanych połowów w nowym sezonie wędkarskim
Z wędkarskim pozdrowieniem Bogdan Wolak
Offline

leszekc

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 04 mar 2013, 21:07

Re: Witam

Post04 mar 2013, 21:30

Witam wszystkich użytkowników, żeby nie pisać członków ;)
Jestem stosunkowo młodym członkiem (a jednak :) ) koła i cieszy fakt
że w końcu ruszyła strona gdzie można znaleźć informacje: co, gdzie i jak ?
Mam nadzieje że zapału w jej prowadzeniu, aktualizowaniu i ogólnym animowaniu
działań koła nie zabraknie.
Oprócz wędkarstwa (głownie spinning) pasjonuję się fotografią,
dlatego (w miarę zainteresowania) chętnie przyczynię się w przyszłości
do rozszerzenia galerii o fotografie z naszych łowisk, ewentualnie wydarzeń.
Pozdrawiam wszystkich, Leszek
Offline

Prezes

  • Posty: 93
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:21

Re: Witam

Post05 mar 2013, 10:57

Witam Leszku, bardzo chętnie przyjmniemy ciekawe fotki.
Na pewno będzie konkurs na najładniejsze zdjęcie z rybą na naszych łowiskach, ale taka informacja pojawi się oficjalnie na stronie.
Offline

akoss1

  • Posty: 60
  • Rejestracja: 12 lis 2013, 14:58

Re: Witam

Post12 lis 2013, 20:52

Cze wszystkim mam nadzieje ze będziemy na stronce dużo pisać o ciekawych sprawach czekam na fotki z ostatnich zawodów zakończenia sezonu to już miesiąc temu myślę że się pojawią tylko tym razem chyba nie mamy zdjęcia zbiorowego pozdro.
Stefan
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

Re: Witam

Post13 lis 2013, 18:28

no coz jak mniemam przesledziles forum i mozesz sobie wyobrazic jak to wygladalo do tej pory? moze pry twoim wspoludziale cos sie zmieni.bo jak narazie ciezko sie cokolwiek dowiedziec z tej strony.pozdrawiam
Offline

daro22

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 27 mar 2014, 20:32

Re: Witam

Post27 mar 2014, 20:46

Cześć,nazywam się Darek.Od 20 lat członek koła 65 Zabrze,w tamtym roku ktoś prawie siłą zaciągnął mnie na Czechowice i tak się zakochałem w tej wodzie,że postanowiłem zmienić koło i mieć jakiś wkład w życie i przyszłość tego zbiornika..Od tego roku jestem członkiem koła 64 i cholernie się z tego ciesze....pozdrawiam :D
Następna

Wróć do Przywitaj się

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron