Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:51


pytania do zarzadu

Tutaj zadajemy pytania do zarządu
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marek

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 03 lut 2013, 5:21

Re: pytania do zarzadu

Post12 wrz 2014, 4:18

Witam
Odniosę sie jeszcze do postu Witka 50
Sznowny kolego
Osobiście zaglądam na stronkę oraz forum bardzo często . Jednak Pańskie ironiczne wpisy ( chociażby ostatni) czasem lepiej przemilczeć.
Pozdrawiam
Offline

intro

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 25 maja 2014, 6:01

Re: pytania do zarzadu

Post12 wrz 2014, 12:10

Nie wszyscy ,,chcą lub mogą'' kupić licencję roczną. Jeśli chce się mieć większe dochody to uważam to za rzecz niezbędną wręcz. Myślę że również nie jest to takie aż skomplikowane. Najlepiej nawiązać w tym temacie współpracę ze sklepem wędkarskim który oferuje sprzedaż przez internet np. Apolonia z Bytomia.

Pozdrawiam
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

Re: pytania do zarzadu

Post12 wrz 2014, 17:44

witam.tak zaglada nawet Pan przewodniczacy.Kiedys tez zadalem to pytanie i odpowiedzial mi.Patrz wczesniejsze posty.Niestety nikt niema czasu by cokolwiek skrobnac cos na forum.pozdawiam ;)

witam coz jest w tych slowach ironicznego? to jest niestety czysta prawda.
Offline

wojtek

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 16:00

Re: pytania do zarzadu

Post12 wrz 2014, 20:21

witam kolegów na forum.Na wstępie chciałbym koledzy zapytać dlaczego piszecie na stronie zarządu koła 64 a nie forum sekcji Lin.Bardzo proszę na przyszłość o kierowanie pytań w miejsce do tego przeznaczonego.Teraz jeśli chodzi o zapytania w sprawie sprzedaży licencji drogą elektroniczną to odpowiadam że zarząd sekcji myśli nad rozwiązaniem tego pomysłu.Zostały już podjęte dalekosiężne kroki w tym kierunku i nie jest to tak łatwa sprawa jak kolega sugeruje.Dziękujemy jako zarząd za informacje o problemie ale jest to pierwsze zapytanie w tej sprawie od powstania sekcji.Jeszcze raz dziękujemy.Pozdrawiam.Przewodniczący.
Offline

Tomek9910

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 29 gru 2015, 18:13

Re: pytania do zarzadu

Post29 gru 2015, 18:22

Witam mam pytanie czy w naszym kole powstanie drużyna która bedzie łowić wyczynowo? Która będzie jeździć na zawody w drużynie bo jak widać narazie nic w tym kierunku się unas w kole nie szykuje. A wiele osób na takie coś by liczyło. Pozdrawiam
Offline

leszekc

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 04 mar 2013, 21:07

Re: pytania do zarzadu

Post24 lut 2016, 20:48

Witam, chciałem pogratulować pomysłu zorganizowania Spiningowego Pucharu Czechowic.
Naprawdę super sprawa! Tylko jest jedno małe ale...
W ten sam weekend jest puchar Odry. Co prawda w niedzielę a nie sobotę ale zapewne startujący w zawodach
w sobotę pojadą -jak to zwykle bywa na rekonesans-trening.
Biorąc pod uwagę że na mistrzostwach koła frekwencja zwykle szału nie robi,
bo i spiningistów w kole nie wielu -może być tak że zainteresowanie będzie znikome.
Szkoda by było żeby czyjaś praca i dobre chęci poszły na marne,
a jeszcze gorzej jakby w przyszłym roku się nie odbyły "bo zorganizowaliśmy raz to nikt nie przyszedł :) "
Może dałoby się zawody przesunąć np. na następny tydzień?

No i pomijam już skromy fakt że to akurat środek mojego wyjazdu urlopowego :)


Pozdrawiam.
Offline

lol73

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 05 mar 2016, 13:37

Re: pytania do zarzadu

Post05 mar 2016, 13:46

Mam pytanko odnośnie czynu, który ma się odbyć na łowisku LIN, nie rozumiem pewnej rzeczy iż ów czyn został zniesiony w 2016 r a zachęcacie do niego, więc proszę mi wyjaśnić o co tu chodzi ???
Tylko nie piszcie że są ludzie którzy za tym tęsknią są oddani łowisku bo albo jest czy albo go niema !!!
Offline

akoss1

  • Posty: 60
  • Rejestracja: 12 lis 2013, 14:58

Re: pytania do zarzadu

Post06 mar 2016, 15:42

Witam w odpowiedz na twoje pytanie czynów nie ma do opracowania może źle napisałem czyn chodzi o to ze jest to ogłoszenie dla wszystkich którym zależy na wędkowaniu w czystym i na dobrych miejscach do lapania ten czyn w sobotę organizował Natural Team Karp który jest opiekunem łowiska Lin zrobiliśmy nowy pomost, pozostało jeszcze 4 szt.pomostów do zrobienia w następną sobotę też będzie robiony pomost i również organizatorem jest NTK ale wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy każda para rąk mile widziana pozdrawiam.
Stefan
Offline

lolek1980

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 18 kwie 2016, 20:15

Re: pytania do zarzadu

Post10 paź 2016, 9:42

Serdecznie witam
Mam pytanie odnośnie zawodów organizowanych w naszym kole.
Mianowicie chodzi mi o losowanie stanowisk.
Raz losujemy sami numerki innym razem sędziowie robią jakiś losowanie.
Jak dla mnie to na każdych zawodach powinno być losowanie numerów z wiaderka a nie że sędziowie losują
To jak to jest z tymi losowaniami ? ?
Offline

akoss1

  • Posty: 60
  • Rejestracja: 12 lis 2013, 14:58

Re: pytania do zarzadu

Post12 gru 2016, 10:25

Witam to że sędzia losuje stanowiska poniewaź jest to szybciej a program zakupiliśmy od Okręgu katowice program ten od razu liczy punkty do grand prix pozdrawiam.
Stefan
PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania do zarządu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron