Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:40


lodka zanetowa

Testy, opinie na temat różnorakiego sprzętu wędkarskiego
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

lodka zanetowa

Post04 lut 2013, 20:12

witam.mysle nad kupnemczylodki zanetowej (zdalnie sterowanej).chcialbym sie dowiedziec gdzie ewentualnie moglbym nabyc takowa?nie lczac allegro.mnaoze ktos bardziej rozwinie temat .czym sie sugerowac przy zakupie oprocz ceny :lol: pozdrawiam
Offline

przemek

Administrator

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 06 sty 2013, 15:09

Re: lodka zanetowa

Post04 lut 2013, 22:49

Witam!
Mogę się wypowiedzieć jedynie na temat łódki Carponizer. Łódka kupiona u Samola w Gliwicach. Wersja z echosondą. Łódka duża i ciężka. Zaletą tej łódki jest całkiem spory zasięg, duża sterowność dzięki dwóm silnikom, duża ładowność, osobne zaczepy na zestawy, śruby osłonięte dzięki czemu nic się nie plącze do nich. Jeśli chodzi o wady to: niestety jest dość głośna, ogólnie jest wolna chyba że zdejmiemy osłony na śruby wtedy jest trochę szybciej, na jednym akumulatorze nie pojeździmy długo, wersja której ja używam posiada pilot starszego typu przez co jeśli na łowisku znajduje się druga osoba z tą łódką i takim pilotem może dojść do sytuacji że będziemy sterować łódką od sąsiada i odwrotnie :) w nowszej wersji ponoć tego problemu już niema. Generalnie do moich potrzeb jest ok. Łódka ma konstrukcje typu katamaran co powoduje że przy jej gabarytach i masie z falami sobie radzi całkiem dobrze w sumie to idzie jak przecinak. Więcej o łódce można przeczytać tu http://carponizer.com.pl/
Załączniki
carponizer.jpg
carponizer.jpg (17.49 KiB) Przeglądany 23561 razy
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

Re: lodka zanetowa

Post09 lut 2013, 15:09

siemka.mam jeszcze jedno pytanko.moze mi ktos podpowiedziec jaki jest przelicznik plecionki do zylki?o ile mniej plecionki wejdzie srednio na kolowrotek.pozdrawiam
Offline

witek50

  • Posty: 90
  • Rejestracja: 04 lut 2013, 14:37

Re: lodka zanetowa

Post15 kwie 2013, 17:24

witam.w ten weekend pierwszy raz wodowalem nowa lodke carponizer mini.niestety okazalo sie porazka.okazuje sie ze gniazdo do ktorego wpina sie akumulator nie laczy zbyt dobrze i przerywa zasilanie.echosonda ktora do tego kupilem sprawila sie w miare dobrze.wiadomo jeszcze musze dojsc do wprawy.lodka zatem wyladuje w serwisie. pozdrawiam
Offline

Wojtas

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 01 maja 2013, 21:42
  • Lokalizacja: Zabrze/Helenka

Re: lodka zanetowa

Post12 maja 2013, 9:01

Nie lepiej kupić gotowy kadłub a resztę podzespołów samemu zamontować ? Nie jest to tak skomplikowane jak się wydaje :)

Wróć do Sprzęt wędkarski

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron