Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:43


Czarne

Tutaj zadajemy pytania do zarządu
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

okonek63

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 09 wrz 2016, 18:33

Czarne

Post21 wrz 2016, 11:56

Witam. Mamy już praktycznie koniec roku i pora myśleć o przyszłym. Jakie plany odnośnie tego łowiska ma zarząd. Czarne sprawia wrażenie martwego. Parę wizyt i efekt-jeden okonek 10 cm. Mając do wyboru Pławniowice (okonie 20-26 cm osiągalne z brzegu a i przyłów w postaci szczupaka się trafia) a własną wodę-wolałbym własną . Pozdrawiam.
Offline

akoss1

  • Posty: 60
  • Rejestracja: 12 lis 2013, 14:58

Re: Czarne

Post12 gru 2016, 10:14

Witam co do planów zarybienia łowiska czarny to zarybianie na 2017 rok będzie dopiero wiadomo w styczniu jak nowy zarząd zrobi plan zarybiania jeżeli dowiem się o planie to zaraz go udostepnie na stronie pozdrawiam
Stefan
Offline

okonek63

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 09 wrz 2016, 18:33

Re: Czarne

Post02 mar 2017, 16:03

Szanowny Kolego Prezesie. Do końca okresu opłacania składek zostało już niedużo czasu. Moje pytanie odnośnie Czarnego jest dalej aktualne. Czy woda będzie zarybiona "jedynie" słuszną rybą i mam jeździć na wody innych kół, czy też tacy jak ja będą mieć możliwość odpoczynku i łowienia na "swoim" . Pozdrawiam.
Offline

akoss1

  • Posty: 60
  • Rejestracja: 12 lis 2013, 14:58

Re: Czarne

Post09 mar 2017, 22:12

Witam mam pytanie do pana co to znaczy słuszna ryba bo nie wiem o co chodzi jeżeli chodzi o zarybianie zbiornika ,,czarny to jest to zależne od hodowcy ryb mamy złożone zaopatrzenie na rybę czekamy na odpowiedz kiedy możemy odebrać rybę bo jak pan się orientuje to hodowca musi nazbierać z różnych kół zamówienia np. na 6 ton ryby żeby cały zbiornik opróżnić jak i również nie może zbiornika opróżniać jak są deszcze są jeszcze inne warunki jak badanie ryb i inne myślę że odpowiedziałem panu na pytanie pozdrawiam
Stefan

Wróć do Pytania do zarządu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron